Добрі справи компанії "Ізі Кредит"

02.12.2019

Компанія Ізі Кредит (ТМ iCredit) являється небанківською фінансовою компанією, частиною міжнародного холдингу Management Financial Group, та займає лідерську позицію на українському ринку споживчого кредитування фізичних осіб впродовж 11 років.

iCredit завжди підтримувала соціально – направлені ініціативи, а в цьому році може впевнено заявити про себе, як соціально-відповідальна компанія.

«Цієї весни, ми вперше прийняли участь у 27-му благодійному заході "Пробіг під каштанами", зібрані кошти з котрого призначені для Науково-практичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії при Міністерстві охорони здоров'я України. Там ми і познайомились ближче з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії, й проявили ініціативу підтримати «доброю справою» наше майбутнє – дітей, які мають вроджені проблеми з серцем.

До Дня захисту дітей для розважальної кімнати одного з відділень Центр дитячої кардіології і кардіохірургії подарували телевізор – як з'ясувалось, дуже бажаний подарунок для юних пацієнтів та їх батьків, а для самих маленьких –інші, більш актуальні для них подарунки.

Дізнавшись про те, як живе та працює Центр, скільки рятує життів кожного дня, ми просто не змогли залишитись осторонь. В листопаді ми придбали та передали відділенню інтенсивної терапії для післяопераційних хворих апарат для плазмоферезу ГЕМОС-ПФ.21. В Центрі був один такий, але лише для самих маленьких. Новий апарат допомагає очищувати та переливати кров у пацієнтів від 4-5 років, і тому його можна використовувати для більшого кола пацієнтів» – говорить генеральний директор ТОВ «Ізі Кредит» Світлана Кульоміна.


ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» – єдиний в Україні медичний заклад, де дітей з вродженими вадами серця оперують з перших годин життя. Щорічно десятки тисяч дітей зі всієї України мають можливість отримати консультативну, кардіологічну та кардіохірургічну допомогу. Всі операції та обстеження для українських дітей – безкоштовні.
Щороку в Україні народжується близько 4000 дітей із вродженими аномаліями серцево-судинної системи, 30-40% з них знаходяться в критичному стані з перших днів та місяців життя. Без хірургічного втручання 42% пацієнтів помирає у дитячому віці (до 18 років). Щорічно в Центрі проводиться понад 3000 оперативних втручань.

Кожного дня зі всіх регіонів України в Центр поступають хворі діти, які потребують невідкладної медичної допомоги. У зв'язку з цим, Центр разом з іншими соціально-відповідальними організаціями постійно проводить благодійні акції зі збору коштів для закупівлі або ремонту обладнання.

Світлана Кульоміна: «Сподіваємось, що наш приклад благодійності надихне багатьох та у нас в країні з'явиться більше соціально-відповідальних компаній, як Ізі Кредит».