Переможці акції "Знову до школи" від iCredit - переможці четвертого тижня.

09.09.2019

Доброго дня, друзі. На жаль наша шкільна акція закінчилась, але ми завжди поруч якщо вам буде потрібна допомога. Звертайтесь до будь-якого нашого відділення або залишайте заявку на сайті. Нижче, як зазвичай, переможці останнього тижня.



Алла Міщенко - Суми
Альберт Дантес - Чернівці
Анатолій Дзера - Бровари
Андранік Авакян - Київ
Андрій Атаманенко - Біла Церква
Андрій Вигівський - Житомир
Андрій Ігнатенко - Дніпро
Андрій Федорченко - Кривий Ріг
Андрій Шрамков - Куп'янськ
Анжела Мосієнко - Запоріжжя
Анна Бочкун - Суми
Богдан Дяченко - Шепетівка
Богдан Железняк - Чернігів
Богдан Мельникович - Дрогобич
Вадим Стефанішин - Кривий Ріг
Валентина Базиль - Прилуки
Валентина Данова - Кропивницький
Валентина Зубкович - Дрогобич
Валентина Камінська - Луцьк
Валентина Привалова - Кривий Ріг
Валерій Калитчук - Калуш
Василь Костащук - Чернівці
Вікторія Поліщук - Кропивницький
Вікторія Фоменко - Вінниця
Віра Бондаренко - Мелітополь
Віра Реута - Кривий Ріг
Віта Троян - Павлоград
Віталій Калашніков - Луцьк
Віталій Крилов - Ніжин
Владислав Свирид - Миргород
Володимир Волошин - Дніпро
Володимир Поліванов - Ірпінь
Володимир Пустильніков - Кременчук
Галина Сочивець - Чернігів
Ганна Корнієнко - Київ
Денис Беркут - Київ
Дмитро Мазур - Хмельницький
Євгеній Горовцов - Київ
Євгеній Максимович - Кривий Ріг
Ігор Манжос - Глухів
Ігор Феняк - Івано-Франківськ
Ілля Раєвський - Запоріжжя
Інна Шкурупій - Решетилівка
Ірина Житня - Київ
Ірина Колодка - Куп'янськ
Ірина Сцібайло - Тернопіль
Карина Павлюк - Полтава
Катерина Шинкарук - Біла Церква
Костянтин Борисов - Нікополь
Лариса Бобрінська - Кам'янець-Подільський
Лідія Штундер - Вінниця
Лідія Ярмоленко - Миргород
Лілія Маломуж - Хмельницький
Любов Берлоус - Хмельницький
Любов Жмака - Калуш
Любов Решевських - Павлоград
Людмила Кіловат - Нікополь
Людмила Шипп - Київ
Максим Сергатюк - Бориспіль
Марія Джур - Червоноград
Марія Жук - Львів
Марія Пінчук - Бердичів
Маряна Засипко - Івано-Франківськ
Микола Базиль - Шостка
Микола Доценко - Суми
Михайло Липенко - Полтава
Наталія Артеменко - Кривий Ріг
Наталія Біла - Дніпро
Наталія Дука - Рівне
Наталія Коваленко - Львів
Наталія Удоратіна - Кам'янець-Подільський
Ніна Копилова - Рівне
Оксана Кузнєцова - Ромни
Оксана Любиченко - Київ
Оксана Тичинська - Івано-Франківськ
Олександр Буряков - Конотоп
Олександр Копійка - Лозова
Олександр Мелах - Київ
Олександр Недоля - Київ
Олександр Руденко - Київ
Олександр Терехов - Дніпро
Олександр Токар - Лозова
Олена Абрамова - Дніпро
Олена Жадан - Кам'янське
Олена Мелещенко - Ірпінь
Олена Охріменко - Київ
Олена Пономаренко - Київ
Олеся Ломачевська - Вінниця
Ольга Залозна - Ніжин
Ольга Романів - Львів
Ольга Рябуха - Охтирка
Петро Шимчук - Хмельницький
Роман Сирота - Київ
Руслан Король - Івано-Франківськ
Руслан Якимчук - Шепетівка
Світлана Дмитрук - Бориспіль
Світлана Домчук - Тернопіль
Світлана Єршова - Охтирка
Світлана Жеребець - Червоноград
Світлана Ковалик - Бердичів
Світлана Мартинець - Решетилівка
Сергій Бедай - Київ
Сергій Бузина - Лубни
Сергій Бурла - Чернівці
Сергій Галімов - Бровари
Сергій Остапенко - Конотоп
Сергій Сакун - Чернігів
Сергій Сімушин - Дніпро
Сільвія Репчук - Чернівці
Степан Середюк - Коломия
Таїса Лещун - Вінниця
Тамара Шилігацька - Житомир
Тетяна Біловоленко - Суми
Тетяна Гузанова - Київ
Тетяна Олійник - Кам'янське
Тетяна Павлюченко - Полтава
Тетяна Петренко - Ромни
Тетяна Сенченко - Глухів
Уляна Пономаренко - Київ
Юлія Денисенко - Коломия
Юлія Рекман - Лубни
Юлія Турченко - Полтава
Юрій Гриник - Львів
Юрій Кистень - Шостка
Юрій Яковлев - Мелітополь
Ян Степаненко - Прилуки
Яна Оржаховська - Чернігів
Ярослава Нестеренко - Кременчук