Мотиваційна програма

МОТИВАЦІЙНА ПРОГРАМА

Наші співробітники - наш основний капітал, і успіх нашого бізнесу залежить від їх ентузіазму, професіоналізму і залученості. Наші мотиваційні програми ми розробляємо спеціально для наших співробітників

ПРОГРАМА "ТАЛАНТИ"

Мета даної програми - це розвиток співробітників комерційної структури, формування лояльності до компанії, створення резерву для ключових позицій в бізнес-структурі, незалежно від займаної посади. Програма спрямована на формування кадрового резерву, пошук і розвиток компетентних і лояльних співробітників. Програма формує і підтримує постійну команду людей, які знають і розуміють бізнес компанії і спрямована підготувати і зайняти ключові позиції в компанії без залучення зовнішніх кандидатів.

У нашій компанії можна пройти шлях від Кредитного Консультанта до Комерційного Директора за 4 кроки і 2,5 роки. Кожен співробітник може подати заявку в програму, відправивши мотиваційний лист до Департаменту Людських ресурсів. Для остаточного затвердження і включення в програму повинні бути рекомендації від керівника, колег, клієнтів і стабільно високі результати атестації.


ПРОГРАМА "НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТОК"

Метою цієї програми є перетворення компанії в дружню "навчальну організацію". Розвиток своїх співробітників - це наша задача. Формування залученості співробітників в життя компанії - це один з найбільш мотивуючих чинників, які зберігають цінних співробітників, надаючи можливість поліпшити навички і розвиток кар'єри.

 

ПРОГРАМА "НАСТАВНИЦТВО"


Метою програми є підтримка нових співробітників, щоб поліпшити продуктивність і мотивацію співробітників в компанії.

Наставники, які в даний час працюють з колегами, є співробітниками компанії з багаторічним досвідом роботи, лояльні і володіють спеціальними знаннями і навичками.


СИСТЕМА АТЕСТАЦІЇ

Система атестації заснована на оцінці попередньо поставлених цілей. Атестація проводиться за єдиними стандартами у всіх міжнародних філіях кожні півроку.